środa 2017-08-16

Yattaman

tytuł orginalny: Yattaman
produkcja: Japonia
rok: 1977
gatunek: serial przygodowy
reżyseria:
Yattaman i jego odważni przyjaciele chronią magiczny kamień, przy pomocy którego można odnaleźć wielki skarb.

Rozgrywki z wyższych sfer

tytuł orginalny: Lotte di Classe
produkcja: Argentyna
gatunek: telenowela
reżyseria:
obsada: Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefan Gerardo di Betancour, słynny architekt i wpływowy finansista z Buenos Aires, ginie w zamachu. Lista potencjalnych wrogów jest długa. Śledztwo od początku prowadzone jest nieudolnie i wygląda na to, że winny nie zostanie ukarany. Jego śmierć ma ogromny wpływ na życie rodziny i współpracowników. Syn Gonzalo wraca do domu, aby przejąć przedsiębiorstwa ojca. Żona, nie żałuje śmierci męża, bo nareszcie czuje się wolna i nie musi dłużej ukrywać romansu z młodym piosenkarzem. Adela del Rio - aktorka, która była kochanką i protegowaną Betancoura, obawia się o swoją karierę. Partner w interesach, Kolker, prowadzi własną, niejasną grę. Tymczasem mają miejsce tajemnicze wydarzenia. Słynna wróżka Sasza nie wierzy w śmierć przedsiębiorcy; karty nie ostrzegły jej przed tragedią…

Celeste

tytuł orginalny: Celeste
produkcja: Argentyna
rok: 1991
gatunek: telenowela
obsada: Andrea del Boca, Gustavo Bermudez, Dora Baret Przejmująca opowieść o miłości, przeciwnościach losu i pasji. Celeste i Franco Visconti poznają się przypadkowo, zakochują się i przyrzekają sobie miłość do śmierci. Celeste pochodzi z ubogiego domu, a Franco ma bardzo bogatą rodzinę, ale nie przyznaje się do tego. Po śmierci matki, która zabrała do grobu tajemnicę, kto jest prawdziwym ojcem Celeste, dziewczyna przenosi się do Buenos Aires i zaczyna pracę jako pokojówka rodziny Visconti. Poznaje prawdziwą tożsamość ukochanego… Czy pochodzenie będzie największą przeszkodą w ich związku??

Magiczna TV

produkcja: Polska
gatunek: serial rozrywkowy
program ezoteryczny

Telezakupy

produkcja: Polska
gatunek: telezakupy,telezakupy
telezakupy

Telezakupy

produkcja: Polska
gatunek: telezakupy,telezakupy
telezakupy

Telezakupy

produkcja: Polska
gatunek: telezakupy,telezakupy
telezakupy

Zagadkowa wyspa

produkcja: Polska
rok: 2017
gatunek: program interaktywny
program interaktywny

Klejnot TV

Teraz

gatunek: program rozrywkowy
telezakupy

Ucieczka w kosmos sezon 1

tytuł orginalny: FARSCAPE
produkcja: Australia
rok: 1999
gatunek: Sci-Fi
Były astronauta John Crichton pracuje nad projektem nowego wahadłowca. Podczas próbnego lotu statek wpada w tunel czasoprzestrzeni, który wyrzuca maszynę po drugiej stronie galaktyki. Niespodziewanie Crichton znajduje się w samym centrum kosmicznej bitwy. Jego jednostka zostaje przejęta przez ogromny żyjący statek o nazwie Moya. W podobny sposób na pokład dostaje się oficer Aeryn Sun. Lewiatan jest opanowany przez zbiegłych więźniów na czele z Ka D'Argo, Dominar Rygel XVI oraz Pa'u Zotoh Zhaan. Załodze udaje się uciec z niebezpiecznego rejonu. Uciekając przed pościgiem, Moya zapuszcza się na Niezbadane Terytoria. Celem wszystkich uczestników tej niecodziennej wyprawy jest odnalezienie drogi do domu.

Ukryta kamera

produkcja: Francja
rok: 2010-2011
gatunek: program rozrywkowy
program rozrywkowy

Nieźle kliknięci

produkcja: Polska
rok: 2012
gatunek: program rozrywkowy
program rozrywkowy

Różowa noc

gatunek: Regulamin programu nocnego,Regulamin programu nocnego
program erotyczny