piątek 2017-06-23

W Królestwie Kalendarza

tytuł orginalny: Yattodetaman (Calendar Man)
produkcja: Japonia
rok: 1980
gatunek: serial przygodowy
reżyseria:
Do siedziby młodych detektywów przybywa nagle księżniczka z przyszłości i prosi ich o pomoc w poszukiwaniu tajemniczego Pawia Kosmosu (feniksa), który ma jej zapewnić władzę w królestwie przyszłości. Bohaterowie podróżują w czasie i przestrzeni, by odnaleźć ognistego ptaka, jednak na ich drodze staje banda rzezimieszków i ich dziwaczne roboty. Wtedy pojawia się tajemniczy Yattodetaman, który może stawić im czoła.

Rozgrywki z wyższych sfer

tytuł orginalny: Lotte di Classe
produkcja: Argentyna
gatunek: telenowela
reżyseria:
obsada: Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani. Gerardo di Betancour, słynny architekt i wpływowy finansista z Buenos Aires, ginie w zamachu. Lista potencjalnych wrogów jest długa. Śledztwo od początku prowadzone jest nieudolnie i wygląda na to, że winny nie zostanie ukarany. Jego śmierć ma ogromny wpływ na życie rodziny i współpracowników. Syn Gonzalo wraca do domu, aby przejąć przedsiębiorstwa ojca. Żona, nie żałuje śmierci męża, bo nareszcie czuje się wolna i nie musi dłużej ukrywać romansu z młodym piosenkarzem. Adela del Rio - aktorka, która była kochanką i protegowaną Betancoura, obawia się o swoją karierę. Partner w interesach, Kolker, prowadzi własną, niejasną grę. Tymczasem mają miejsce tajemnicze wydarzenia. Słynna wróżka Sasza nie wierzy w śmierć przedsiębiorcy; karty nie ostrzegły jej przed tragedią…

Namiętności

tytuł orginalny: Pasiones
produkcja: Argentyna
rok: 1988
gatunek: telenowela
reżyseria:
obsada: Grecia Colmenares, Raul Taibo Abel Linares jest pilotem awionetki, która ulega wypadkowi. Milagros, uboga chłopka ratuje pilota z rozbitej maszyny. Abel czuje, że wdzięczności nie jest jedynym uczuciem, jakie żywi do Milagros. Milagros również kocha przystojnego pilota, ale nie akceptuje tego uczucia ze względu na różnice społeczne, jakie ich dzielą. Czy dwoje kochających się ludzi ma szansę się połączyć...

MagicznaTV

produkcja: Polska
rok: 2015
gatunek: program ezoteryczny
Ezoteryczny poradnik, w którym widzowie poprzez system sms lub połączenia głosowe mają możliwość bezpośredniego skontaktowania się z najbardziej znanymi wróżkami i wróżami w Polsce. Oprócz porad ezoteryczni doradcy uzdrawiają, bioenergetyzują i wspomagają terapię. Zapraszamy.

Telezakupy

produkcja: Polska
gatunek: telezakupy,telezakupy
telezakupy

Ezo TV

produkcja: Polska
rok: 2015
gatunek: program ezoteryczny
program ezoteryczny

Telezakupy

produkcja: Polska
gatunek: telezakupy,telezakupy
telezakupy

Zagadkowa wyspa

produkcja: Polska
rok: 2017
gatunek: program interaktywny
program interaktywny

Klejnot TV

gatunek: program rozrywkowy
telezakupy

Crazy Horse

produkcja: Francja
rok: 2011
gatunek: dokumentalny
reżyseria:
obsada: Naamah Alva, Daizy Blu , Philippe Decouflé, Philippe Katerine… Dokument o kultowej paryskiej rewii erotycznej z tytułowego klubu nakręcił Frederick Wiseman. To stara gwardia: ósmy krzyżyk na karku, legiony epigonów w odwodzie, status legendy amerykańskiego kina bezpośredniego. Kiedy wchodzi z kamerą do "Crazy Horse", to wie dokładnie, co i jak chce nakręcić. Ta pewność siebie bije z każdej sceny jego filmu – pozbawionego odautorskiego komentarza, zrealizowanego w długich ujęciach, zmontowanego i skonstruowanego po bożemu.

Nieźle kliknięci

produkcja: Polska
rok: 2012
gatunek: program rozrywkowy
program rozrywkowy

Różowa noc

gatunek: Regulamin programu nocnego,Regulamin programu nocnego

Regulamin programu Różowa noc<\a><\p>