sample

Lord of the Dance ponownie w Polsce

Już w maju irlandzki zespół, stworzony i kierowany przez genialnego Michaela Flatleya, ponownie odwiedzi Polskę, aby zaprezentować swoją najnowszą produkcję i jak zawsze dać pokaz mistrzowskiego tańca oraz przenieść widzów do magicznych celtyckich miejsc. Grupa wystąpi w Łodzi, Poznaniu, Gdyni, Warszawie i Zabrzu.

Już ponad 100 milionów ludzi w siedemdziesięciu krajach i na każdym kontynencie widziało Lord of the Dance - międzynarodowy fenomen tańca irlandzkiego, który rozpowszechnił celtycką dance manię na naszym globie.

Polonia1 jest patronem medialnym majowej trasy.

 

 

sample

BARREL fashion partnerem Polonii 1

BARREL fashion to magazyn, w którym spotykają się wszystkie dziedziny związane ze światem mody. Projekt koncentruje się na tematach dotyczących projektowania, modelingu, stylizacji, dziennikarstwa czy fotografii mody. Chcemy wskazywać zainteresowanym możliwe ścieżki rozwoju, inspirować najnowszymi trendami. Na łamach magazynu, początkujący będą mieli okazję sprawdzić swoje możliwości, pod okiem profesjonalistów.

BARREL fashion ukazuje kuluary świata mody, pojawia się na największych eventach i pokazach mody jak również odnajduje OFFowe style i wydarzenia. Koncentrujemy się na polskich i światowych trendach -nie na celebrytach i plotkach - zapewniając czytelnikowi rzetelny kontent - FEEL the TASTE!

 

sample

Magazyn Moda w Polsce naszym partnerem

Moda w Polsce to nowy na polskim rynku, ekskluzywny magazyn biznesowy dedykowany branży mody.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim szeroki zakres tematyczny i kontekst, w którym opisujemy i analizujemy polską modę. W stałych działach magazynu, takich jak trendy, serwis z życia branży, targi, handel, polska marka, rynki zagraniczne i przemysłowe nowości znajdą Państwo rzetelne informacje przygotowane przez profesjonalnych dziennikarzy - znawców branży i tematu - mówią twórcy magazynu.

 

sample

Patronat nad trasą koncertową "GREGORIAN"

Wiosną GREGORIAN, jeden z najbardziej rozpoznawalnych chórów świata ponownie odwiedzi Polskę! Podczas ich ostatniej wizyty w Warszawie, Łodzi i Zabrzu sale pękały w szwach. Zachwycona publiczność zgotowała mnichom owacje na stojąco, bisom nie było końca. Dlatego grupa postanowiła po raz kolejny wystąpić w naszym kraju. Już w marcu będziemy mieli okazję raz jeszcze posłuchać rewelacyjnych „zakonników" na
żywo - w Warszawie, Gdyni i Poznaniu.

Polonia1 jest patronem medialnym trasy.

 

sample

Polonia1 patronem medialnym płyty "33 i 1/2" Marzeny Korzonek

„Płyta przybliża bliskie myślę nam wszystkim tematy: miłość, tęsknotę za bliskością, przyjaźń, przemijanie. Jest różnorodna muzycznie, bo są utwory bardzo rytmiczne, ale i takie do posłuchania, wyciszenia się. Na pewno jest inna, potrzebowałam tej zmiany, potrzebowałam rytmu w swojej muzyce. Są kawałki przy których jak mam nadzieję, nie da się usiedzieć" - mówiła Marzena Korzonek.

Materiał muzyczny płyty "33 i pół" jest oceniany wśród różnych środowisk muzycznych jako odbiegający od dominującego szablonu, ale jednocześnie przebojowy. Za miks i mastering odpowiadał jeden z czołowych polskich realizatorów dźwięku-Tadeusz Mieczkowski, który pracował z największymi gwiazdami polskiego rynku muzycznego m.in. z Edytą Górniak i Anną Marią Jopek.

Płyta zawiera 12 premierowych utworów, których Marzena jest współkompozytorką wraz z Adamem Drzewieckim- producentm muzycznym projektu. Teksty do większości piosenek napisała arystyka. Na płycie znajdzie się również jako dodatek unikatowe nagranie utworu „Modlitwa" w niepublikowanej nigdy wcześniej wersji, będącej rejestracją sesji nagraniowej z samym Tadeuszem Nalepą na gitarze i plejadą czołowych muzyków polskiej sceny oraz kwartetem smyczkowym, która miała miejsce w Studiu S4 Polskiego Radia w lipcu 2003 roku.

Do współpracy nad produkcją muzyczną płyty Marzena Korzonek zaprosiła wielu znakomitych polskich muzyków różnych pokoleń, w tym Artura Malika (wieloletni perkusista Lombardu, współpraca m.in. z Anną Treter), Sławomira Bernego (współpraca z Grzegorzem Turnauem i orkiestrą Adama Sztaby), Adama Drzewieckiego (Pudelsi, Magda Femme) czy Józefa Michalika.

Przypomnijmy:

Marzena Korzonek - zwyciężczyni Finału Szansy na sukces i Konkursu Debiuty na Festiwalu w Opolu, a także międzynarodowego Chanson Festival w Kolonii. Laureatka Nagrody Specjalnej Polskiego Radia, półfinalistka II edycji Idola. Przez tygodnik "Gala" została uznana za nowy, wielki głos polskiej sceny. Dwa utwory w wykonaniu Marzeny: "Modlitwa" i premierowe, napisane dla niej przez Tadeusza Nalepę, "Chcę przytulić Cię" znalazły się DVD (DVD + CD) pt. "Tadeusz Nalepa, Breakaut i Przyjaciele-60-te urodziny" i zebrały bardzo dobre recenzje. Jej utwór "TO MOJA SIŁA" został wybrany na płytę TOPtrendy spośród ponad 300 zgłoszeń.

 

1 2 3 4