sample

Telewizja P1 Patronem Platinium Fashion Night

Telewizja P1, była Patronem Medialnym wydarzenia Platinium Fashion Night

 

Wyjątkowa, pełna wrażeń Gala Modowa, organizowana przez Magazyn Moda & Styl.

Niesamowite kreacje, znane i zjawiskowe modelki, gwiazdy sceny muzycznej oraz aktorskiej, a także niezapomniana atmosfera, a wszystko to w Klubie Platinium.

 

 

 

sample

Kulinarne Show z Moniką Mrozowską

Już w najbliższą sobotę 24 stycznia o godzinie 19:20, specjalnie dla Państwa rusza cykl programowy z udziałem niezwykle charyzmatycznej aktorki Moniki Mrozowskiej.

Wyjątkowe, przepyszne i nie skomplikowane do zrobienia potrawy kuchni polskiej, włoskiej, portugalskiej, francuskiej!

Emisja poniedziałek- niedziela godzina 19:30

sample

Nowe logo Telewizji Polonia 1

Specjalnie dla Państwa w dniu 17 stycznia, wystartowało nowe logo Stacji Polonia 1.

Odświeżone, bardziej nowoczesne, w kolorze fioletowym ma wywoływać pozytywne skojarzenia i dobre emocje.

Zapraszamy również na innowacyjne formaty, które wraz z nowym logotypem Stacji pojawią się na antenie Polonii1.

Disco Start niesamowity program z obszaru muzyki tanecznej. Największe gwiazdy polskiej sceny dance i disco polo czekają właśnie na widzów Stacji! Szalony Disc Start codziennie o 16.00 i 18:35!

Zapraszają Piękne i zwariowane prezenterki!Magiczna TV ezoteryczny program poradniczy, w którym widzowie poprzez system sms lub połączenia głosowe mają możliwość bezpośredniego skontaktowania się z najbardziej znanymi wróżkami i wróżami w Polsce. Oprócz porad, ezoteryczni doradcy uzdrawiają, bioenergetyzują i wspomagają terapię. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych magią!

 

 

sample

"Si Silesia Festival" polsko–włoski festiwal biznesu i kultury

Camera Italo – Polacca, Katowicka Strefa ekonomiczna Tyski Sport, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, NOL oraz Hotel Tychy w dniach 19 – 21 września 2014 roku w Hotelu Tychy organizują Si Silesia Festival. Event ma charakter promującym współpracę gospodarczą i kulturalną, pomiędzy Polską i Włochami.

Pierwszego dnia zorganizowany zostanie kongres biznesowy, w którym będziemy gościć 80 firm zagranicznych, przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, Urząd Miasta Tychy, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, uczelnie włoskie i innych przedstawicieli sektora administracji publicznej Polski i Włoch. Kongres zostanie zakończony prezentacją stadionu zimowego w Tychach.

Kolejnego dnia dla zaproszonych Gości zostanie zorganizowany panel B2B. Następnie zaprezentujemy strefę ekonomiczną i inne tereny inwestycyjne w mieście. W godzinach popołudniowych odbędzie się maraton filmowy w  multikinie.

Trzeciego dnia zorganizowany zostanie festiwal kultury włoskiej, dzień ten rozpocznie się programem dla dzieci ( gry i zabawy), oprócz degustacji włoskich potraw, koncertów muzyki włoskiej (Alberto Amatti, Ciao, Ciao Bambina), polskiej (Kulish Trio), zaprezentowane zostaną wybrane modele Fiata.

Zapraszamy na FanPage wydarzenia:  https://www.facebook.com/SiSilesia?fref=ts

sample

Zmiana parametrów nadawania kanału Polonia 1

Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie parametrów nadawania na satelicie HotBird kanału telewizyjnego Polonia 1 w wersji SD. W związku z tym kanał Polonia 1 będzie nadawany na dotychczasowych częstotliwościach do końca sierpnia 2014 roku. Najpóźniej 7 dni przed 1 września kanał będzie nadawany równolegle na obecnych i nowych częstotliwościach (podanych poniżej). Podwójne nadawanie na obu częstotliwościach umożliwi Państwu przełączenie kanału na nowe parametry oraz dokonanie ewentualnych testów. 

Dlatego zwracamy się z prośbą o skorzystanie z okresu podwójnego nadawania Polonii 1 i przełączenie kanału na nowe parametry przed 1 września 2014 r.

Nowe parametry techniczne Polonii 1 obowiązujące od 1 września:

Satelita: Hotbird 13D
Pozycja: 13 East
Częstotliwość: 11662,00 MHz
Transponder: 158
Modulacja: DVB-S2/8PSK
SR: 27500 
Kodowanie: FTA
Standard: SD
SID: 16956
Video PID: 2021
Audio PID: 2022 pol
FEC:	3/4

Od dnia 1 września kanał Polonia 1 będzie nadawany wyłącznie w MPEG-4.

1 2 3 4