sample

Nowy serial - Królowa miecza - od 21 marca 2017!

Od 21 marca o godz. 20:50 rozpoczyna się emisja serialu Królowa miecza. Serial przedstawia zawiłe historie Królowej miecza, która chce uchronić mściciela przed niesłusznym morderstwem. Zapraszamy do oglądania we wtorki i czwartki!

sample

Piwnice Jukatanu Ogrody Belize - od 13 marca w poniedziałki i środy o godz. 21:50

Od dzisiaj w poniedziałki i środy rozpoczyna się cykl serialu przyrodniczego Piwnice Jukatanu Ogrody Belize. Cykl odcinków ukazuje wyjatkową konstelację największych systemów jaskiniowych na świecie oraz rajski ekosystem karaibskiej rafy koralowej. Zapraszamy do oglądania!

sample

Polonia 1 - Kanał telewizyjny, który stworzył polski fandom mangi i anime

22 stycznia o godz. 17:00 w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź, sala 408) odbędzie się prelekcja, mająca na celu przybliżenie najmłodszemu pokoleniu, fanów mangi i anime fenomenu najciekawszych bajek emitowanych na antenie Polonii 1, m.in.: Yattaman”, „Tygrysia maska”, „Gigi”. Będzie to więc nie tylko podróż po historii japońskiej animacji, lecz także po dziejach polskiego fandomu. Prelekcję wygłosi Łukasz „Shamp” Reczulski.

Zapraszamy na stronę wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1708793906066492/


 

sample

Telewizja P1 Patronem Platinium Fashion Night

Telewizja P1, była Patronem Medialnym wydarzenia Platinium Fashion Night

 

Wyjątkowa, pełna wrażeń Gala Modowa, organizowana przez Magazyn Moda & Styl.

Niesamowite kreacje, znane i zjawiskowe modelki, gwiazdy sceny muzycznej oraz aktorskiej, a także niezapomniana atmosfera, a wszystko to w Klubie Platinium.

 

 

 

sample

Kulinarne Show z Moniką Mrozowską

Już w najbliższą sobotę 24 stycznia o godzinie 19:20, specjalnie dla Państwa rusza cykl programowy z udziałem niezwykle charyzmatycznej aktorki Moniki Mrozowskiej.

Wyjątkowe, przepyszne i nie skomplikowane do zrobienia potrawy kuchni polskiej, włoskiej, portugalskiej, francuskiej!

Emisja poniedziałek- niedziela godzina 19:30

1 2 3 4